Rekonstrukce

Na začátku byl jen nápad a sen. Postupem času se nápad začal realizovat a sny se začaly měnit ve skutečnost.

Hledáme prostory

Prostory po bývalém nonstop baru byly dlouho nepronajaté a nebylo se čemu divit. Prostor byl zcela bez oken a základní hygiena zde byla velmi zanedbaná.

Vital Country před rekonstrukcí

Ti, kteří tu byli před námi na prohlídce viděli pouze to, co měli před očima. My jsme zde pomyslně viděli bílé obklady na stěnách, okny prosvětlené a dokonale čisté prostory.

Stavba povolena

Když se na úřadě začnete cítit jako doma ať už je to stavební úřad nebo hygiena znamená to, že vydání stavebního povolení je na dosah ruky. Máme ho a můžeme se pustit do práce.

Vital Country rekonstrukce

Rozhodli jsme se pro celkovou rekonstrukci, a proto bylo nutné vše staré vybourat, aby jej mohlo nahradit nové. Práce jde řemeslníkům od ruky. Jakmile však zmíníme okna, která si tak přejeme, rychle převedou řeč na něco jiného :-)

Okno

Po 2 dnech práce řemeslníků s bouracím kladivem poprvé proniká denní světlo do naší provozovny. Přitom však zjišťujeme, že se za socialismu s betonem nešetřilo a nikdo z dělníků již nehodlá v bourání pokračovat. Nezbývá nám nic jiného než přivolat specialisty na řezání do betonových staveb.

Máme hotovo

Po několika měsících máme všechny práce dokončené a můžeme se pustit do stěhování. Naše nová provozovna vypadá přesně tak, jak jsme si jí představovali.

Balírna

Už se nemůžeme dočkat, až budeme balit první produkty, které ponesou logo naší rodinné firmy. Mezi tím dokončujeme náš e-shop a navazujeme kontakty s našimi obchodními partnery.

Sklad 1

Také musíme prostory nachystat na první dodávku zboží, takže uklízíme a zase uklízíme...

Balíme první produkty

Máme za sebou velký kus práce a konečně jsou na světě naše první produkty. Od každého druhu putuje jeden sáček na focení, abychom mohli hotový produkt prezentovat v našem obchodě. Ostatní jsou uskladněny v příslušném skladu.

Vital Country Balení potravin

Děláme práci, která nám dává smysl, a která nás baví. To vše je promítnuto do celé naší práce. Od začátku se snažíme budovat přátelský vztah s Vámi - našimi zákazníky. Chceme, aby jste se k nám vraceli rádi a měli ze svých nákupů radost.

Tip: podívejte se i na náš blog, kde můžete načerpat mnoho inspirace zdarma.

Tým Vital CountrySymbol 76x84