Zelená nepražená káva mletá

 

Zelená káva je v současné době celosvětově vyhledávána pro své pozitivní účinky při hubnutí. Obsahuje mnoho prospěšných látek, které se při pražení kávy ztrácejí. Antioxidant (kyselina chlorogenová), obsažená v nepražených zrnech ve spojení s kofeinem zabraňují vstřebávání cukru a jeho přeměnu na tuk.

VEGAN, GMO, GLUTEN

od 85 Kč / ks
od 74 Kč bez DPH
Značka Vital Country
Kategorie Zelená káva
Zvolte variantu
Zelená nepražená káva mletá Množství: 250 g Momentálně nedostupné 85 Kč / ks
74 Kč bez DPH
Zelená nepražená káva mletá Množství: 500 g Momentálně nedostupné 155 Kč / ks
135 Kč bez DPH
 

Zelená káva

Káva je opravdovým klenotem, ale pokud z této suroviny chcete vytěžit opravdu maximum prospěšných látek, neměli byste zapomínat na její nepraženou, přírodní podobu. 

zelená káva a hubnutí

Je to tím, že obsahuje ve své nepražené formě fenolické sloučeniny (pouze v zelené nepražené kávě, tyto sloučeniny se pražením kávy ničí). Tyto sloučeniny a zejména kyselina chlorogenová pomáhá při štěpení škrobů na cukry a zvyšuje schopnost vstřebávat cukr ze škrobu. K čemu to je? Na základě těchto skutečností lidské tělo lépe "spaluje". Zelená káva také v neposlední řádě snižuje chuť k jídlu. Je dobré vědět, že zelená káva obsahuje více kofeinu, než káva pražená.

Jak zelená káva chutná

Možná je to pro někoho překvapující, ale chutná podobně jako zelený čaj i když chuť kávy je zde stále patrná. Ze zelené kávy nevytvoříte žádné Cappuccino, Latte macchiato ani Espresso. O tom jestli vašim chuťovým pohárkům bude svědčit chuť zelené kávy se musíte přesvědčit sami, protože chuť je vlastnost velice individuální.

Rádi bychom také zmínili skutečnost, že stejně jako u ostatních přípravků, které podporují hubnutí, je třeba upravit i životní styl. Nikdo ještě nevymyslel přípravek, který udělá vše za Vás. Bez úpravy jídelníčku a pohybu to prostě nepůjde. S pohybem Vám pomoci nemůžeme, ale se zařazením zdravých produktů do Vašeho jídelníčku ano. Podívejte se na náš sortiment zdravých potravin a pokud si nebudete vědět rady, tak nám napište. Zelená káva není náhražkou pestré stravy.

Jak připravit zelenou kávu?

Na jednu porci nápoje použijte cca 7g kávy (2 kávové lžičky). Zalijte vroucí vodou a asi 5 minut nechejte vyluhovat ideálně pomocí french pressu.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.


 

Druh kávy Zelená káva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: