🌟 Pozor! 🚚 Doprava s Českou poštou již od 49 Kč! Udělejte si radost a zároveň ušetřete na dopravě 💰 Akce trvá jen omezenou dobu! ⏳

O rodinné firmě Koldokol

Kolem dokola o Koldokol

„Koldokoláci“ (Libor a Hanka) jestliže je tak můžeme nazvat se v roce 2007 přestěhovali do pronajatého domku v malé obci Krhov v Bílých Karpatech. Ještě dříve, než domek koupili podařilo se jim odkoupit 3 ha pozemků v jejich těsném sousedství. Půdu začali osazovat ovocnými stromy a stali se úředně i duší součástí ekologického zemědělství. Hanka i Libor sami říkají, že své produkty vyrábí tak, jak by je vyráběli i pro sebe - poctivě a s láskou. Zdravý životní styl a zdravá strava se jim stala koníčkem i obživou. Jedno z jejich nejzásadnějších kritérií je vyloučení „bílého zabijáku“ - cukru, proto jsou jejich Biolády doslazované pouze koncentrovanou jablečnou šťávou. Jak šel čas vznikly i další produkty jako jsou sirupy a ledové čaje ZEN.

koldokol

VÍTE JAK VZNIKL NÁZEV KOLDOKOL?

Název Koldokol je odvozen od spojení „kolem do kola“ což má hlubší význam. Znamená to, že to nejlepší je kolem nás - stačí se jen rozhlédnou „kolem dokola“ - Koldokol.

 

Zdroj a foto: www.koldokol.cz