🌟 Pozor! 🚚 Doprava s Českou poštou již od 49 Kč! Udělejte si radost a zároveň ušetřete na dopravě 💰 Akce trvá jen omezenou dobu! ⏳

Rodinná firma Báťkový sirupy

Rodinná firma je vždycky zárukou dobré kvality – to spojení a souznění členů rodiny se následně přenese i do výrobků a finálních produktů. Firma Baťkovy bylinné sirupy již od roku 2012 dennodenně vyrábí přírodní sirupy tak, aby veškeré účinné přírodní látky z bylin zůstaly zachovány a byla tak zaručena nejvyšší kvalita sirupů. Dokonce i chuť a vůně musí být vyvážena a vyšperkována až do posledního detailu.

Báťkovy bilinné sirupy - tým

Jednotliví členové rodinné firmy zpracovávají byliny tím nejšetrnějším způsobem, aby v nich zůstaly zachovány léčivé látky a vonné silice, a proto takové sirupy nejen blahodárně působí na Váš organismus, ale i Vám rozehrají Vaše chuťové pohárky. Veškeré sirupy vyráběné v sirupárně přímo v centru Olomouce jsou bez barviv, konzervantů, aromat, umělých sladidel nebo zahušťovadel – můžete se spolehnout jen a jen na bylinky. Na našem eshopu můžete vyzkoušet celou škálu těchto sirupů.

 Foto převzato z www.batkovysirupy.cz