🌟 Pozor! 🚚 Doprava s Českou poštou již od 49 Kč! Udělejte si radost a zároveň ušetřete na dopravě 💰 Akce trvá jen omezenou dobu! ⏳

Bombus Energy

ZNAČKA BOMBUS
O KVALITU JDE AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ 

Veganské, bezlepkové, bez laktózy, palmového oleje, přidaného cukru či konzervantů a dochucovadel. Jedním slovem – Bombus. Pokud mezi Vaše nejoblíbenější zdravé svačinky patří lahodné müsli tyčinky, do těchto se zaručené zamilujete. V Bombusu se totiž tyčinky zpracovávají jen z přírodních surovin, ve vysoké kvalitě a tak, aby uspokojily potřeby všech kategorií zákazníků – od sportovců, přes děti až po vrcholové manažery.

 

Tyčinky jsou RAW, neprošly tepelnou úpravou, a jak již uvádíme výše – jsou bez přidaného cukru.  Veškeré produkty jsou slazené jen přírodním cukrem, obsaženým již v přidaných surovinách. A když už jsme u surovin – v tyčinkách Bombus je obsažen velký podíl těch s vysokou kvalitou a tedy i dražších – ať už se jedná o datle, ořechy nebo kakaové boby. Zaručeně se tak vyhnete levnějším variantám, náhražkám nebo surovinám druhé jakosti, protože v Bombusu na kvalitě opravdu záleží.

Tyčinka Bombus

V neposlední řadě Vám můžeme jen s radostí sdělit, že tyčinky jsou sto procentně českým výrobkem a věřte nám, že gramáž až 50g zaručí perfektní a vydatnou svačinu pro každého.